Milé a vážené členky, strdečně vás zveme na setkání BPK, které proběhne v sobotu 10. prosince od 11 hodin, program bude tak do půl jedné a pak je možné ještě posedět a popovídat. Místem setkání je opět Malý sál ve II. patře Institutu Umění v Celetné 17, na Praze 1, nedaleko Staroměstského náměstí.

Počítáme předběžně s níže formulovaným programem:

1. Informace o členské základně a stavu účtu

2. Informace o proběhlých i budoucích výstavách – Chvaly, Vamberk, Hagibor atd.

3. Informace o proběhlé návštěvě v Assenede v Belgii a odevzdání hotové Tapiserie z Assenede

4. Informace o Prague patchwork meeting v Brně v roce 2023 a diskuse o účasti klubu BPK.

5. Informace a diskuse o možnosti hradit z prostředků klubu výstavní poplatky, či příspěvky na činnost propagující klub, podání informace o možnosti hledání sponzorů klubu a podmínky sponzorství

6. Prezentace Renáty Vargové o výletu na Aljašku a za textilními technikami.

 7. Jako každoročně, každá s členek přinese malý dárek, jaký by i jí samotné udělal radost a na závěr setkání si dárky předáme.

8. Pokud bude zájem, rády bychom založily tradici QuiltShow, tj. dvě autorky přinesou své dva quilty, které považují za zajímavé, krátce povypráví o jejich vzniku a technikách, případně zodpoví dotazy. Nápad přichází z Klubu současného quiltu, ale prezentovat se může každá z členek BPK, vždy bychom se na setkání domluvily na příště.

O všech tématech můžeme diskutovat, pokud máte někdo na srdci nějaké další téma, napiště pokud možno předem, aby mohlo být do programu zařazeno.

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *