I náš klub chce podpořit Ukrajinu a alespoň trochu pomoci těm, kteří museli opustit své domovy a v naší zemi našli útočiště. Nejlépe tedy tím, co umíme, což je šití. Vyzvaly jsme tedy naše členky a všechny spřízněné švadlenky, aby ušily polštářky, které budou děti provázet.

Rády bychom poděkovaly vám všem , které se jakkoliv podílely na zhotovení těchto polštářků. Je vždy překvapující, kolik ochoty a solidarity se ve vás najde. DĚKUJEME.

K dnešnímu dni bylo ušito a předáno 80 kusů Nadaci Šatník Nory Fridrichové.

Jelikož akce byla velmi úspěšná, rozhodly jsme se v ní pokračovat a rozšířit ji o další šité výrobky, jakou jsou např. dětské deky, které tentokrát nebudou věnovány nadacím ale cíleně konkrétním dětem.

Polštářky by měly být kompletní, včetně výplní, libovolné velikosti, ale můžete dětem darovat i dětské deky, které budou určeny pro jejich osobní potřebu a, stejně jako polštářky, jim zůstanou. Rozměry, technika a způsob šití nejsou určeny, je to každé z vás.

Výzva tedy bude dlouhodobější, místo předání je stále na adrese Dukelských hrdinů 564/34, 170 00 v Praze 7. Polštářky prosíme předat jednatelce BPK, paní Zuzaně Dolínkové, po předchozí telefonické dohodě na tel. 606852009.

Děkujeme
za výbor BPK Anna Králíková, předsedkyně

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *