Vzhledem k tomu, že v dubnu bude probíhat mezinárodní výstava Prague patchwork meeting v Brně, rozhodl se výbor BPK uspořádat letošní 1. členskou schůzi již v sobotu 29. ledna, aby se všechny členky mohly dozvědět, co se kolem PPM mění a co zůstává při starém. Přijde mezi nás umělecká ředitelka výstavy Jana Štěrbová a poví nám podrobnosti.

Místo a čas

Schůze se tentokrát bude konat v prostorách Institutu umění na Praze 1, v ulici Nekázanka č. 18. Nejbližší zastávka tramvaje je Jindřišská, odtud pěšky asi 150 metrů směrem k Václavskému náměstí a pak doprava. Je to nízký domek vlevo, asi třetí, s velkou dřevěnou bránou.

Jde o zasedací místnost, s možností udělat si kávu, čaj apod., nikoliv o kavárnu s obsluhou. Začneme tradičně v 11 hodin, možno přijít i dříve.

Program schůze 29. 1. 2022

1. Informace o konání mezinárodní výstavy Prague Patchwork Meeting od 22. – 24. dubna 2022 v Brně, informace podá Jana Štěrbová. 

Klub BPK se na této výstavě bude prezentovat vlastní galerií.

2. Informace o projektech klubových kolekcí  – Zahrada, nový tématický K. H. Borovský a probíhající B. Němcová

3. Diskuze o návrhu nového LOGA klubu BPK na základě podaných návrhů členek

4. Různé – informace o setkávání klubu tradičního patchworku, klubu současného quiltu, výstavy v roce 2022 apod. 

Na setkání bude možné zakoupit Evolon a další materiály vhodné pro tvorbu současného quiltu. Optimální by bylo objednat si zboží dopředu u Marcely Vassové M.Vassova@email.cz , případně tel. 606 337 926.

Více na https://www.facebook.com/svethadrikukadan

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *